תכנית המנטורינג 'מובילים'

תכנית חניכה בשיתוף עמותת חה"א שאורכה 6 חודשים. מטרת התכנית לסייע לבוגרים העומדים בפני צומת דרכים מקצועי או בפני החלטה הנוגעת לקריירה. המשתתפים נפגשים עם מנטור בכיר למפגשים 1 על 1, ומלווים ע"י הקבוצה במפגשים משתפים.

סדנאות הכנה לשחרור

העמותה מקיימת סדנא שנתית לטובת המשרתים בסדיר העומדים בפני שחרור. במסגרתה מתארחים בוגרים מתעשיות ומתחומים שונים, מקנים מושגי יסוד בהתנהלות פיננסית, ומקיימים דיון בנוגע להתלבטויות לקראת השחרור.

ניהול ופיתוח קהילת הבוגרים

העמותה מנהלת את קהילת הבוגרים צ"א ומתקשרת את פעילותיה באמצעות פייסבוק, לינקדאין ורשימת דיוור. כמו כן פיתחה העמותה מערכת נטוורקינג פנימית וסגורה לחברי עמותה בלבד - 'צ"א ברשת'

פיתוח קריירה והשמה

עמותת מובילים מסייעת אקטיבית לבוגרי ק.טייס למצות את כישוריהם ויכולותיהם בחברות ובתפקידים המעניינים אותם. העמותה מקיימת קשרים עם חברות מובילות במשק על מנת לקדם השמה של בוגרי ק.טייס לשורותיהן.

מפגשים וכנסים לבוגרים

העמותה מקיימת באופן תדיר מפגשי נטוורקינג והעשרה לחברי העמותה. במסגרת המפגשים נוצרים חיבורים חדשים ומעניינים בין חברי העמותה, ובכל מפגש מועברת הרצאה/ סדנא הנוגעת בתחום עניין שעל סדר היום.

פעילות IMPACT חברתית

מובילים שמה למטרה דרך יישום ערכי צוות אוויר. בוגרינו לוקחים חלק בפעילויות חברתיות בשיתוף פעולה עם מגוון עמותות שונות כמו אתגרים, 'אח בוגר' ועמותות נוספות. בשנים הקרובות תגדיל העמותה את שיתופי הפעולה התחום זה על מנת להגדיל את השפעת הבוגרים על החברה בישראל

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now